Věřím, že tu najdeš odpovědi na otázky, co tě možná během procházení webu napadly. Pokud však odpověď na svoji otázku nenajdeš, kontaktuj mě pomocí kontaktního formuláře, který najdeš dole na této stránce.

Jak se mám přihlásit na kurz nebo poptat akci?

Přihlašování najdete v rezervačním systému – v záložce ROZVRH najdete skupinové kurzy, v záložce REZERVACE KURZU/AKCE najdete individuální kurzy.

Kolik lekce stojí?

Cena je vždy uvedená o detailů kurzů i akcí, najdeš je ale také přehledně vypsané v ceníku a v rezervačním systému.

Jaké jsou storno podmínky kurzů?
 • Kdyby došlo ke zrušení kurzu z mé strany, vracím platbu v plné výši.
 • Svou účast na kurzu máte právo bez udání důvodu zrušit maximálně 48 hodin před započetím akce (u kurzů/akcí s více lekcemi se jako započetí akce počítá 1. setkání). Uhrazená částka Vám bude po odečtení prokazatelných nákladů vrácena zpět.
 • Zrušíte-li svou účast méně než 48 dní před akcí, uplatňuji storno poplatek ve výši 100 % z ceny akce.
Jak je to s omlouváním se z lezeckých kroužků?
 • Pokud se opozdíte při příchodu, dejte mi prosím vědět zprávou SMS/WhatsApp (+420 607 750 200).
 • U každého čtvrtletního kroužku vzniká nárok na 2 řádné omluvení se z lekcí (do 48 hodin před započetím dané lekce).
 • Řádně omluvenou lekci lze nahradit v rámci jiného běhu kroužku (náhradu můžete využít na stejně dlouhou lekci, tj. 60 minutové lekce nahrazujete na 60minutových, resp. 90minutové na 90minutových).
 • Lekce, která nebyla řádně omluvena, bez náhrady propadá. Agendu týkající se stornování lekcí naleznete v rezervačním systému v záložce „Moje rezervace“. Stornování lekcí jiným způsobem než přes rezervační systém není možné.
Kdy (ne)probíhají lezecké kroužky?
Jsou kurzy nějak věkové omezené?

Pracuji s dětmi od 3 let věku. Děti musí být schopné vnímat a udržet pozornost (samozřejmě úměrně svému věku) a taky musí mít do lezení chuť. Pokud si nejsi jistý, jestli tvůj prcek lezení zvládne nebo jestli je to pro něj to pravé, můžeš si rezervovat jednu zkušební lekci.

Horní věková hranice pro lezecké kurzy neexistuje.

Co si mám na kurz nebo trénink přinést?

Přijď v pohodlném sportovním oblečení, které ti bude umožňovat volný pohyb. Není nic horšího než se zaseknout na stěně, protože tě táhnou kalhoty a nohu prostě nezvedneš ani o cenťák výš, než ti kalhoty dovolí.

Pokud máš vlastní lezeckou výbavu, vezmi ji s sebou a podíváme se, jak je na tom. Nestárneme totiž jen my, ale i lezecký materiál. Pokud se ti tedy válí na půdě úvazek po dědovi, určitě si ho můžeš doma vystavit. Na lezecké stěně už by byl spíš nebezpečný, a to jak pro tebe, tak pro tvého lezeckého partnera.

Jak je to se zodpovědností a bezpečnostní účastníků akcí?
 • Za účastníka v době konání kurzu zodpovídá instruktor.
 • Při příchodu a odchodu na kurz za sebe účastník zodpovídá sám, za nezletilou osobu zodpovídá její zákonný zástupce.
 • Všichni účastníci kurzů jsou povinni dodržovat provozní řád sportoviště, kde se akce koná, a dbát pokynů instruktora.
 • Pokud se účastník chová opakovaně nevhodně a svým chováním narušuje průběh kurzu či ohrožuje bezpečnost svoji či ostatních, může být z kurzu vyloučen bez finanční náhrady.
 • Instruktor není zodpovědný za úrazy vzniklé nedodržováním bezpečnostních pravidel, s nimiž byl účastník předem seznámen.
 • Horolezecké vybavení účastníka musí splňovat příslušnou evropskou (EN) nebo českou státní normu (ČSN) aktuálně platnou a účinnou v době konání akce. Jakékoli vybavení bez těchto náležitostí je zakázáno použít. Účastník musí před konáním akce získat výslovný souhlas instruktora k použití tohoto vybavení. Veškeré horolezecké vybavení lze používat pouze v souladu se specifickým návodem k použití.
Jak je to s foto/videodokumentací z kurzů?
 • V rámci kurzů jsou pořizovány fotografie a videozáznamy.
 • Pokud nevyjádříte se zpracováním nesouhlas, mohou být záznamy použity v rámci marketingu, na webových stránkách a na sociálních sítích. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat prostřednictvím e-mailu uvedeného na webových stránkách (info@wanderwall.cz).
Kde najdu detailní pravidla kurzů?

Všechny potřebné informace jsem sepsala a najdeš je v rezervačním systému v záložce PRAVIDLA REZERVACÍ.

Proč mi tykáš?

V lezeckém světě si tykají všichni. A je jedno, jestli je ti pět let, jsi začátečník, nebo ostřílený profík. K lezecké komunitě to zkrátka patří.

TIP! Až půjdeš na stěnu, zapomeň na „dobrý den“ a zkus radši „ahoj“. Uvidíš sám, že tykání patří u lezců ke správnému bontonu.

Napiš mi, ráda cokoliv objasním. Díky!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.